Uus ratsastuskeskus ponidele koos täisülalpidamise teenusega Raplamaal, 2023. aastal renoveeritud tallis. Kui sul on soov oma hobusega ratsutama hakata, kuid endal puuduvad oskused teda õpetada, siis oled saabunud õigesse kohta.

Hetkel ratsastusse vabu kohti ei ole!

HINNAKIRI

Pakume kvaliteetset teenust personaalselt igale hobusele:
  • Täisülalpidamine tallis  -  1 kuu 315 EUR (sis. KM 22%)
  •  Sama omaniku mitme hobuse ülalpidamisel soodustus.
  • Vabapidamine suvel karjamaal - 1 kuu 175 EUR (sis. KM 22%)
  • Saduldamine/ratsastus 1 kuu - 300 EUR (KM ei lisandu).  Sama omaniku mitme hobuse ratsastusel soodustus.
  • Müügiteenustasu - 10% (KM ei lisandu)
  • Hobuste transport - 1,10 EUR / km (kuni 150 km); pikematel sõitudel hind kokkuleppel

TEENUSTE KIRJELDUS

Täisülalpidamine - boksikoht suurusega 3x3m või 3x4m, hein/kuivsilo, vesi, sool ja mineraalid, kopeldamine koos sobivate sõpradega; täkud eraldi

Ratsastus - õpetusse võtame ponisid (ja väikseid hobuseid kuni 155cm) alates 3.eluaastast. Algõppe eeldatav pikkus 1-2 kuud. Ratsastus toimub sisemaneežis ja võimalusel saab harjutada sõitmist ka maastikul.
Soovitame eelnevalt hobuse hambad lasta veterinaaril kontrollida ning harjutada poni sadula ja valjastega kordel jooksma, et ratsastuse protsessi kiirendada.
Korraga on ratsastuses max 3 hobust, sellega tagame igale hobusele piisava tähelepanu ja hea väljaõppe.

Müügiteenus - meie juures ratsastuses olev poni on võimalik aktiivses müügis hoida. Teeme hobusest vajalikud fotod ja videod ning reklaamime erinevates müügikanalites. Meie Tallinna lähedus on atraktiivne ka ostjatele Soomest. Vajadusel aitame veterinaarse kontrolli läbiviimisel ja/või väljaveosertifikaadi tegemisel.
Kui müüki ei toimu, teenustasu ei rakendu.

Vabapidamine - karjamaakoht noorele kasvavale hobusele. Koplid 1-15 ha mineraalirikastel poollooduslikel rohumaadel, alati saadaval sool ja vesi.
Vabapidamisele võtame varssu/sälge - ponimõõdus märad või ruunad. Tulevikus on plaanis luua ka täkkvarssadele vabapidamine, kus neil on võimalus omaealistega koos mängida ja eakohaselt areneda.
Karja moodustamine toimub maikuus.

Hobuste transport - pakume oma klientidele hobuste transporditeenust kahehobuseautoga. Vahesein liigutatav, seega sobib samuti varsaga mära transportimiseks.

MEESKOND:

Ratsastuse teenust pakub Anneli Käo, kellel on kogemusi alates aastast 1994 ning tegeleb aktiivselt hobuste ratsastusega tänaseni. Anneli on õpetanud ja müünud Soome mitusada hobust. 

Ülalpidamise teenust pakub uues renoveeritud tallis Anu Matsoo, kes on kasvatanud ja aretanud aastakümneid eesti tõugu hobuseid. Voore Tallide tegevusega saab täpsemalt tutvuda kodulehel.


Broneeri oma hobusele kvaliteetaeg:

Anu Matsoo: +3725146552, anu.matsoo@gmail.com või FB